Didžioji kalėdinė Marijampolės mugė

Apie renginį

Marijampolės kalėdinė mugė – plačiausias pasiruošimo asortimentas didžiosioms metų šventėms vienoje vietoje po vienu stogu.

Iš visos Lietuvos atvykusių prekybininkų maisto pasirinkimas, dovanų ir idėjų šventinės aplinkos puoselėjimui pasiūla.

Kviečiame dalyvauti lietuviško dizaino kūrėjus, orginalių užsienio gaminių tiekėjus. 

Prekiauti galima suaugusiems ir vaikams skirta apranga, avalyne, papuošalais, aksesuarais bei interjero detalėmis, fasuotais maisto produktais. 

Dalyvavimo sąlygos

RENGINIO DATA:

2017 m. gruodžio 10 d. 

DARBO LAIKAS:

10 - 16 val.

VIETA:

Marijampolės kultūros centras, Vilkaviškio g. 2, Marijampolė,  LT - 68175 

DAIKTŲ ATSIVEŽIMO LAIKAS

Daiktus atsivešti ir pradėti ruoštis Dalyvis gali 2017-12-10 d. 8:00 -10.00 val. Po 10.00 išsikrovimo durys yra užrakinamos.

Neįsirengus ekspozicijos iki renginio pradžios - 10 val. -  Dalyviui gali būti skiriama 20 EUR bauda.

DAIKTŲ IŠSINEŠIMO LAIKAS

Daiktų susirinkimo ir išsivežimo laikas: 2017-12-10 d. 16.00-18.00 val.

Susirinkus ekspoziciją anksčiau nei renginio pabaiga - 16.00 val. - Dalyviui gali būti skiriama 20 EUR bauda.

REGISTRACIJOS TVARKA IR APMOKĖJIMAS:

Registracija vykdoma naudojantis registracijos forma svetainėje.

Gavus Dalyvio registracijos formą ir ją patvirtinus, yra išrašoma išankstinio apmokėjimo sąskaita. Sąskaitos išrašymas gali užtrukti iki 3 darbo dienų.

Neapmokėjus išanktinės sąskaitos per 3 darbo dienas ir nesulaukus iš Dalyvio jokio pranešimo, registracija gali būti panaikinta be įspėjimo.

Apmokėjus sąskaitą laiku, registracija bus patikrinta dar kartą ir atitikus visas sąlygas bus išsiųstas patvirtinimas el. paštu. Šis patvirtinimas rodo, kad Dalyvis sėkmingai užsiregistravo savo pasirinktoje vietoje.

DRAUDŽIAMA PREKIAUTI: 

Nefasuotais maisto produktais, žuvimi, mėsos gaminiais, alkoholiniais gėrimais. 

SĄSKAITOS FAKTŪROS:

Sąskaitos faktūros yra išrašomos renginio data ir įteikiamos renginio metu.

DALYVAVIMO KAINA:

Visos ekspozicijos vietų kainos ir dydžiai yra nurodyti interaktyviame žemėlapyje, kurį rasite Festivus.lt puslapyje, prie renginio paspaudus ,,Registracija".

DALYVIO EKSPOZICIJOS VIETA IR JOS ĮSIRENGIMAS:

Dalyvio ekspozicijos vieta yra be sienelių ir prekybinės įrangos. 

Dalyvis ekspozicijos vietą pasirenka registracijos metu, naudodamasis registracijos formoje nuoroda „Vietų pasirinkimas“.

Dalyvio pasirinkta vieta yra preliminari ir esant nenumatytoms aplinkybėms gali būti Organizatoriaus pakeista į kitą tokio pačio dydžio vietą.

Dalyvio stendo konstrukcija ir daiktai neturi trukdyti greta esantiems Dalyviams ir negali viršyti registracijos formoje nurodyto ploto ribų. 

Renginio metu Dalyvis turi teisę teikti paslaugas, reklamuotis arba atlikti prekybą tik paskirtame plote. Norint vykdyti veiklą už šio ploto ribų, būtina iš anksto susisiekti su Organizatoriumi.

PREKYBINĖS ĮRANGOS NUOMA:

Prekybinę įranga galite įsigyti čia.

ELEKTROS TIEKIMAS:

Vietos su elektra yra pažymėtos žemėlapyje. Vietai su elektra yra suteikiama elektros iki 1 kw. (Dalyvis turi turėti savo laidą, nemažiau 10 metrų) 

ATSISAKYMAS DALYVAUTI:

Dalyviui raštu atsisakius dalyvauti renginyje, likus ne mažiau kaip 21 d. iki renginio, grąžinama iki 80% sumokėtų mokesčių. Likus mažiau kaip 20 d. (imtinai) Dalyvio mokestis negrąžinamas.

Parduoti vietą trečiajam asmeniui galima tik gavus Organizatoriaus sutikimą.

Prašymas grąžinti registracijos mokestį čia.

ŽALOS ATLYGINIMAS:

Dalyvis įsipareigoja atlyginti Organizatoriui ir/ar tretiesiems asmenims bet kokią žalą, kuri būtų padaryta pasirengimo renginiui metu, renginio metu, ar demontuojant ekspoziciją dėl Dalyvio ar su juo susijusių asmenų veiksmų ar neveikimo.

APSAUGA:

Dalyvis pats atsako už savo daiktus jų atvežimo, išvežimo metu, jų apsaugą prieš renginį, renginio darbo metu ir renginiui pasibaigus.

REKLAMA:

Dalyviai turi teisę teikti paslaugas, reklamuotis arba atlikti prekybą tik išsinuomotoje ekspozijos vietoje.

Norint vykdyti veiklą už ekspozicijos ploto ribų (pvz: dalinti skrajutes), būtina iš anksto susisiekti su organizatoriais ir suderinti leidimą tokiai veiklai.

RĖMIMAS:

Norint tapti renginio rėmėjais prašome susisiekti su renginio Organizatoriumi el. Paštu kristina@festivus.lt.

BENDROSIOS SĄLYGOS:

Po renginio būtina palikti prekybinę vietą švarią ir tvarkingą, šiukšles išmesti į konteinerius. Kitu atveju numatoma bauda iki 30€.

Organizatorius pasilieka teisę keisti dalyvio ekspozicijos vietą, renginio vietą ir laiką prieš tai informavus Dalyvį.

Dalyvis turi teisę per 3 darbo dienas nuo informavimo, raštu atsisakyti dalyvauti renginyje ir atgauti 100 proc. Organizatoriui sumokėtų mokesčių.

Dalyviui praleidus šiame punkte nustatyto pranešimo apie atsisakymą dalyvauti renginyje terminą, dalyviui mokestis negrąžinamas.

Organizatorius neprisiima atsakomybės dėl teisėtų trečiųjų asmenų pretenzijų dėl patentų, firmos, prekybos ženklų ar kitokių nuosavybės teisių pažeidimo, susijusios su Dalyvio eksponuojamomis prekėmis ar paslaugomis.

Visas pretenzijas dėl renginio organizavimo Dalyvis turi teisę pareikšti raštu nedelsiant, bet ne vėliau kaip iki renginio pabaigos. Nepareiškus pretenzijų renginio metu, preziumuojama, kad Organizatorius savo įsipareigojimus įvykdė tinkamai ir laiku.

Už viešosios tvarkos pažeidimus ir kitų teisės aktų reikalavimų nesilakymą Dalyvis atsako Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

BAIGIAMOSIOS SĄLYGOS:

Šios Dalyvavimo renginyje sąlygos ir Dalyvio Organizatoriui pateikta paraiška yra dvišalis Organizatoriaus ir Dalyvio susitarimas su visomis juridinėmis pasekmėmis.

Dalyvis, paspaudęs „Registuotis”, patvirtina savo įsipareigojimą laikytis šių Dalyvavimo sąlygų.

Dalyvis, sutikęs su šiomis sąlygomis, patvirtina savo įsipareigojimą jų laikytis.


Jei neradote atsakymų į jums kilusius klausimus šiose sąlygose, prašome susisiekti su Organizatoriumi nurodytais kontaktais.


Kontaktai

KONTAKTAI:

El. paštas: info@festivus.lt
Telefonas: +370 670 42441

ORGANIZATORIUS:

Festivus, UAB
Įmonės kodas: 304438636
PVM kodas: LT100010639112
Raudondvario pl. 164 a, LT-47173, Kaunas, Lietuva

Failai dalyviams

„Facebook" viršelis.

Nuotraukos

 

Kainos

Norint rasti kainas spauskite > registracija > eikite žemyn > žiūrėkite į žemėlapį.


VISOS VIETOS:

2.00m x 2.00m - 48 EUR;