Didžioji kalėdinė Alytaus mugė

Renginio aprašymas

ALYTAUS KALĖDINĖ MUGĖ

Renginio data: 2017.12.23

Renginio vieta: Alytaus sporto rūmai - Naujoji g. 52, LT-62381 Alytus [Žemėlapis] 

Renginio laikas: Nuo 10.00 iki 17.00

Pasiruošimo laikas: 2017.12.23 nuo 7.00 iki 10.00  

 

  Registracijos tvarka

 • Norėdami prekiauti mugės metu, pateikite paraišką naudodamiesi registracijos formą. [REGISTRACIJA]
 • Viską teisingai užpildę, išsirinkę vietą ir užbaige registraciją iki galo, gausite patvirtinimą el. paštu, kad Jūsų registracija buvo sėkminga. Šis patvirtinimas yra siunčiamas automatiškai, vos tik jums užbaigus registraciją. Jeigu negavote patvirtinimo per valandą laiko, gali būti kad: neteisingai įvedėte savo el. paštą, nesėkmingai užbaigėte savo registraciją. Tokiu atveju prašome skambinti, ir patvirtinsime ar gavome Jūsų registraciją. Telefonas: +370 670 42441 (Darbo valandos:  I – V nuo 8:30 iki 17:00)
 • Gavę Jūsų registraciją, peržiūrėsime ar atitinkate visas žemiau nurodytas sąlygas. Dalyviai neatitinkantys sąlygų bus atmesti.
 • Dalyviai kurie atitinka visas sąlygas bus patvirtinti ir gaus išankstinio apmokėjimo sąskaitą. Ją reikia apmokėti per 3 darbo dienas nuo sąskaitos gavimo datos.
 • 5 darbo dienas neapmokėta registracija, ruo registracijos datos yra skaitoma kaip apleista, tokia registracija gali būti panaikinta. Šis punktas yra taikomas dalyviams, kurių apmokėjimo nematome, kurie apleido registracijas, nepranešė apie trūkstamus duomenis apmokėjimui ar kitaip apleido neapmokėtas registracijas.
 • Neapmokėjus sąskaitos per 3 darbo dienas, Jūs būsite informuoti apie neapmokėtą registracijos mokestį. Jeigu registracija yra neapmokėta, Jūsų registracija gali būti anuliuota.
 • Apmokėjimo terminas yra skaičiuojamas nuo tos minutės kai buvo išsiūsta išankstinio apmokėjimo sąskaita ir praėjus 72 valandom, yra skaitoma neapmokėta per apmokėjimo terminą. Registracijos nėra trinamos automatiškai ir nėra panaikinamos neinformavus dalyvio.
 • Užsiregistravus ir persigalvojus dėl dalyvavimo renginyje, bet neapmokėjus sąskaitos, prašome pranešti el. paštu arba telefonu (info@festivus.lt / +370 670 42441)
 • Dalyviai apmokėja sąskaitą laiku ir nurodę teisingą išankstinės sąskaitos serijos numerį, bus patvirtinti ir įtrauktį į leidimų sąrašą, pagal kurį bus tikrinama tvarka renginio metu.
 • Galutinės sąskaitos faktūros bus dalinamos renginio metu, pagal registracijas. Nesulaukus sąskaitos renginio metu, prašome kreiptis el. paštu info@festivus.lt

 

 

PAPILDOMA INFORMACIJA 

 

 • Po renginio būtina palikti prekybinę vietą švarią ir tvarkingą. Šiukšles išmesti į konteinerius. Jeigu dalyvis paliks šiukšles savo vietoje, dalyviui bus skirta 30 € bauda.
 • Dalyviai turi teisę teikti paslaugas, reklamuotis arba atlikti prekybą tik jiems paskirtame plote.
 • Prekybinnkai norintys prekiauti rūkyta žuvimi, rūkyta mėsa, privalo turėti vitrinas.
 • Mugės dalyvis registruojantis privalo pateikti tikslų prekių aprašymą.
 • Dalyviui neužėmus jam priklausančios vietos iki 10 val. Mugės organizatorius turi teise į jo vietą pastatyti kitą mugės dalyvį.
 • Mugės organizatorius pasilieka teise keisti dalyvio viet dėl iškilusių nenumatytų sąlygų.
 • Mugės organizaotrius pasilieka teise atšaukti renginį ir gražinti pinigus dalyviams. (Mugės dalyviai informuojami el.paštu likus 14 dienų iki renginio pradžios.

 

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

Dalyviui raštu atsisakius dalyvauti renginyje likus ne mažiau kaip 14 d. iki renginio grąžinama iki 80% sumokėtų mokesčių. Likus mažiau kaip 14 d.(imtinai) Dalyvio mokestis negrąžinamas.

PAPILDOMOS PASLAUGOS 

Vietos su elektra yra pažymėtos žemėlapyje. Vietai su elektra yra suteikiama elektros iki 1 kw. (Dalyvis turi turėti savo laidą, nemažiau 10 metrų) 

 

KAINOS  

Visos kainos yra interaktyviame žemėlapyje. Užėjus ant pasirinktos vietos pasirodys vietos dydis ir kaina.

 

VIETŲ DYDŽIAI , PASIRINKIMAS

2 metrai x 2 metrai (2m x 2m )

3 metrai x 2 metrai (3m x 2m)

3 metrai x 3 metrai (3m x 3m)

 

Alus yra registruojamas tik į alui skirtas vietas (prie vietos žemėlapyje yra nupieštas bokalo ženklas)

 

Vietose kuriose yra simboliai pvz. Elektros ženklas, mėsos ženklas  ir pan. Turi registruotis dalyviai su ženkla atitinkančia produkcija. Kitose vietose ši produkcija neregistruojama šiame renginyje.

 

PREKYBININKAI NEREGISTRUOJAMI Į RENGINĮ PREKIAUJANTYS  

- Vietoje gaminamus maistu pvz. Ceburėkai, karšti vafliai ir pan.

 

 

  ORGANIZATORIAI  

„EASY FUN“ UAB
Į.K 302562717
PVM kodas LT100005740811
Sąskaitos numeris LT523500010001045824
El.paštas info@festivus.lt
Telefonas +370 67042441 (Darbo valandos: I-V nuo 8.30 iki 17:00 val.)