Apie Festivus

 

FESTIVUS.LT - RENGINIAI, Į KURIUOS NORISI SUGRĮŽTI

 

 

Festivus.lt – mugių, parodų, miesto švenčių ir festivalių organizatoriai – masinių renginių įgyvendintojai nuo A iki Z.

 

Per metus Festivus.lt surengia daugiau kaip 30 mugių, parodų, miesto švenčių ir festivalių visoje Lietuvoje ir juos suorganizuoja nuo idėjos vystymo iki jos įgyvendimo.

 

Moderniai įdiegta registravimosi sistema leidžia dalyviams registruotis ir vietas rinktis patiems, matyti šalia jų prekiaujančių asmenų duomenis ir net susikurti specialią paskyrą, kurioje matomos registracijų datos, apmokėjimai bei pateikiamos sąskaitos.

 

Festivus.lt organizuojamuose renginiuose sutraukiami laiko patikrinti ir dar nauji neatrasti produktai, prekės, paslaugos bei gamintojai, norintys užmegzti kontaktus ir rasti savo segmentą.

 

Renginiuose plėtojamos verslo galimybės, didinamas žinomumas, plečiamas žinių akiratis, įgijamas pasitikėjimas prekės ženklu, dalijamasi svarbiais kontaktais ir aktyvinamas naujų kontaktų pritraukimas bei pardavimai vietoje.

 

Į patirtis jau įsirašyti tokie sėkmės sulaukę renginiai kaip: kasmetinė paroda ,,Mano tobulos vestuvės’’, mados ir dizaino mugių ciklas ,,Design for life’’, Žagarės vyšnių festivalis, Utenos ir Kėdainių miestų šventės, Lietuvos moksleivių Dainų šventė. Renginių sąrašas nuolat pildosi.